Mutlaka bakın
Anasayfa / bets10 / Yeni Bets10 Fan Adresimiz www.bets10bets.com Oldu

Yeni Bets10 Fan Adresimiz www.bets10bets.com Oldu

Yeni Bets10 Fan Adresimiz www.bets10bets.com Oldu
Yeni Bets10 Fan Adresimiz www.bets10bets.com Oldu

Bets10 fan adresimiz www.bets10bets.com değişti. Yeni Bets10 fan adresimiz www.bets10bets.com oldu.Yeni adreste sizinle birlikte olmaya ve Bets10 ile ilgili kampanyaları ve en güncel adresleri vermeye yeni fan adresimizde aynen devam edeceğiz. Bu yüzden bizimle olmaya, fan sayfamızda bizimle kalmaya aynen devam.

Yeni Bets10 Fan Adresimiz www.bets10bets.com Oldu

Yürüdüğümüz bu yolda yeni adresle tam gaz devam. Değişen adresleri adım adım birlikte takip etmeye aynen devam. En güncel bonuslarla anında kazanmak için durmak yok, yola devam. Sizi yarı yolda bırakmayacak tek fan sitesiyiz. Yağmur, çamur demeden her koşulda sizinle olmaktan, Bets10’nun fan sitesi olmaktan gurur duyuyoruz. Bunuda her fırsatta dile getiriyoruz. Sen de fan sitemde olmaktan mutluysan, yeni adresimi sık kullanılanlara ekleyebilirsin.

Bets10 Sitesine Giriş

Bets10 ‘nun güncel bonusları ile kazanmanın tam zamanı. Çünkü şu an kampanya sayfasında 5000 TL ‘ye kadar bir para yatırma bonusu bulunmakta. Ayrıca; sezon açılışına özel olarak verilen bu kampanyada başka bonuslarda var. Tercihe göre bonus için tüm detaylar Bets10‘nun kendi sitesinde kampanyayı duyurduğu şekilde aşağıda:

5000 TL’YE KADAR PARA YATIRMA BONUSU

Sezon Başlangıcına Özel Üç Bonus’dan birini seç, Sezona Bets10’la başla!
Tek yapman gereken Bonusunu Seçip Kampanyaya Katıldıktan sonra hesabına para yatırırken “Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneğiyle para yatırmak!

Kampanya Detayları:

Bu kampanyada Mastercard ve Maestro ile yaptığınız işlemler geçerli olmayacaktır.
Bu kampanya 3 Ağustos 2018 saat 18:00 – 31 Ağustos 23:59 arasında geçerlidir.
31 Ağustos 2018 saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Seçtiğiniz Para Yatırma Bonusunu almak için, kampanyaya katıldıktan sonra para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
5000 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 20000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 20.000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %25’i kadar bonus alabilirsiniz.
500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 1000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 1000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %50’si kadar bonus alabilirsiniz.
200 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 200 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 200 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz.
Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız.
Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Bonusunuz At Yarışı, Türk Pokeri ve Poker haricinde tüm Bets10 bölümlerinde kullanılabilir.

Bets10 Giriş Linki BURADA

Para yatırma işleminde Jeton Cüzdanı tercih edebilirsin.

BETS10 KAZANDıRıR

İlginizi çekebilir

Her Yerde 10’u Görüyorum

Her Yerde 10’u Görüyorum kampanyasına konu olan bu yazımda hem Bets10 kullanıcıları hem de hala …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir