Mutlaka bakın
Anasayfa / bets10 / Dünya Kupasına Özel 1000 TL Bonus

Dünya Kupasına Özel 1000 TL Bonus

Dünya Kupasına özel bonusların ardı arkası kesilmiyor. Her gün bir yenisi ekleniyor bonuslara, kampanyalara. Sonuda olmayacak gibi. Dünya Kupası bitene kadar bonuslar gelmeye devam edecek buna bağlı olarak da sizlerde kazanmaya devam edeceksiniz. O zaman kazanmak  için ne yapıyorsun, hızlıca fan sitemi sık kullanılanlara ekliyorsun, an ve an takipde kalıyorsun.

İş de Dünya Kupasına Özel 1000 TL Bonus sizlerle. Eminim ki hepiniz  hatırladınız % 100 para yatırma bonusu olan 1000 TL bonusu. Daha önce çok kez Bets10‘da kullanıcıya sunuldu. Bu seferde Dünya Kupasına özel olarak sunulmakta. En sevdiğiniz bonuslardan biri olduğunu bildiğim içinde kampanyayı hızlıca  sizlerle paylaşıyorum.

Dünya Kupasına Özel 1000 TL Bonus

Bu bonus için hiçbirşeye gerek yok✋

Tek yapman gereken para yatırırken Bonusu AL ve Para Yatır seçeneğiyle para yatırmak.

Not: 1000TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarında, yatırdığın tutarın %100’ü kadar bonus (Maks. 1000 TL Bonus) alabilirsin. Örnek: Tek seferde 750 TL yatırman halinde 750 TL bonus alırsın.

1000 TL Bonus için Bets10’a GİT

Kampanya Detayları:

Bu kampanyada Mastercard ve Maestro ile yaptığınız işlemler geçerli olmayacaktır.
Bu kampanya 6 Haziran 2018 saat 12:40 – 30 Haziran 2018 saat 23:59 arasında geçerlidir.
30 Haziran saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
1000 TL’ye kadar %100 Para Yatırma Bonusu’nu alabilmeniz için para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
1000 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 1000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 1000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz.
Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız.
Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.

Yukardada bahsettiğim gibi ardı arkası kesilmeyen bonuslardan birkaçını yine bu makalede sizinle paylaşmak isterim.

Bets10 Dünya Kupasına özel olarak tahmin yarışması başlattı. Ödülü dudak uçaklatacak kadar yüksek. Tam 1milyon TL. Ayrıntılar en detaylı anlatımla aşağıdaki linkde.

Bets10’dan Dünya Kupasın’a 1 Milyon TL Dev Ödül

Ardı arkası kesilmeyen avantajlar tabiki bununla kalmıyor tahmin yarışmasının yanında birde 10.000 TL ödüllü Bets10 piramiti var.Bu piramit resmen hazine bonusu dolu. Zirvede 10.000 TL bonus seni bekliyor. Ayrıntılar için aşağıdaki yazıyı tıkla.

https://www.bets10tr.co/hazine-bonusu-bets10-dunya-kupasi-piramitinde/

🏆 Dünya Kupası grup maçlarına burdan bakabilirsiniz. http://www.fifa.com/worldcup/

BETS10 KAZANDIRIR

 

İlginizi çekebilir

EURO 2020 Finali’ne Dev Oran Bets10’da

EURO 2020 Finali’ne Dev Oran, Bets10 sitesinde senin en yüksek kazancı elde etmen için bekliyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir