Mutlaka bakın
Anasayfa / 94bets10.com / 95bets10.com Giriş Adresi

95bets10.com Giriş Adresi

95bets10.com Giriş Adresi
95bets10.com Giriş Adresi

Yok mu bir haber alan yok mu gören , yaz ya da söyle bulamadım böyle, neresi açık adresin neresi yeni adresin Bets10 demeye hiç ama hiç gerek yok. En güncel adrese, en yeni adrese Her An Burdan ulaşabilirsiniz. Tek amacımız sizi yeni adres, en güncel adrese jet hızında ulaştırmak.

95bets10.com Giriş Adresi

Bugün,  en yeni adres 94bets10.com. Yarın ya da başka gün 95bets10, 96bets10 olarak değişebilir . Ama bunların hiç önemi yok. Çünkü; sizleri her daim en yeni adrese güvenle ulaştıracak biz varız. Birlikten kuvvet doğar, dolunayda mehtap olur, iki kere iki dört ederse, en yeni adresde her daim burada. Fazla söze gerek yok, doğru söze laf yoksa; en yeni adresi de aramaya gerek yok. Burdayız diye bağırıyor zaten.

En yeni adres için avaz avaz bağıran bir yazı var kenarda: HEMEN TIKLA

Gel gelelim birde kuru fasülyenin faydalarına 🙂 yani ; Bets10‘nun her daim kazandıran bonus kampanyalarına. Acaba ne var?

Ön Ödemeli  Kartlara Bonus olduğunu görüyorum.

Bets10 ‘nun kendi sitesinde duyurduğu kampanya aynen şu şekildedir:

ÖN ÖDEMELİ KARTLARA %10 BONUS

Para yatırma işlemlerinizi ön ödemeli kartlar ile yapın, bonusunuz ertesi gün hesabınıza geçsin.

Cashixir, Jeton, PayKwik, EcoVoucher ve Paykasa ön ödemeli kartları ile yaptığınız para yatırma işleminize ertesi gün %10 Bonus tanımlıyoruz.

Şartlar ve Koşullar :

Bu kampanya 23 Ocak 2017 tarihinden itibaren geçerlidir.
Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik,EcoVoucher ile yaptığınız para yatırma işleminizde %10 Bonus kazanırsınız.Bu kampanya 23 Ocak 2017 tarihinden itibaren geçerlidir.
Bonusunuz ertesi gün 23:59’a kadar hesabınıza yatırılır.
Bu kampanyadan günlük olarak alınabilecek maksimum bonus 500 TL’dir.
Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik,EcoVoucher %10 para yatırma bonusunun çevrim şartı, standart bonus çevrim şartlarının 1.7 katıdır.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların bonuslarını iptal etme, verilmiş olan bonuslarını ve bonus ile edindikleri kazançlarını silme ve hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar. Kampanya suistimali, bununla sınırlı olmamak kaydıyla, çoklu hesaplar ile kampanyaya katılmayı kapsar.

Takmayacan tak basacan bets10bets.com

Bets10 kazandırır hemde çifte kazandırır.

İlginizi çekebilir

EURO 2020 Finali’ne Dev Oran Bets10’da

EURO 2020 Finali’ne Dev Oran, Bets10 sitesinde senin en yüksek kazancı elde etmen için bekliyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir